Produkt zalecany po myciu wstępnym z użyciem aktywnej piany.

Shampoo - Nowoczesny szampon samochodowy

19,00 zł
Brutto 2-3 dni robocze

Nowoczesny szampon samochodowy

doskonale zmywa silne zabrudzenia

Jeden z podstawowych i najczęściej wybierany z używanych środków do czyszczenia i konserwacji karoserii. Produkt zalecany po myciu wstępnym z użyciem aktywnej piany.

Opakowanie: 500 ml
Więcej informacji: więcej ...
To może również Ciebie zainteresować: kliknij tutaj

Dostępny

  Polityka prywatności

Zobacz, jak są chronione Twoje dane w Mega Cars Group

  Wysyłka i dostawy

Zobacz, jakie zasady i warunki obowiązują w Mega Cars Group

  Zwroty

Zobacz, jakie zasady obowiązują w Mega Cars Group

Nowoczesny szampon samochodowy

doskonale zmywa silne zabrudzenia

Szampon to zdecydowanie najczęściej wykorzystywany kosmetyk do pielęgnacji karoserii. W jego składzie znajdują się łagodne czynniki myjące, które rozpuszczają zanieczyszczenia, czyniąc je łatwymi w ścieraniu i spłukiwaniu przy pomocy ściereczki czy gąbki. Najtańsze produkty, można kupić już za ok. 6 zł za opakowanie o pojemności 1000 ml. Szampon tego typu posiada w składzie wosk carnauba, dzięki czemu nabłyszcza i zabezpiecza lakier po aplikacji. W praktyce dla przeciętnego użytkownika wybór jednego z najtańszych produktów jest uzasadniony. 

Prawdziwi fani detailingu nie zadowolą się jednak budżetowymi kosmetykami i szukać będą środków o najlepszych parametrach myjących. Trzeba bowiem pamiętać, że nawoskowane nadwozie należy pielęgnować w szczególny sposób, aby nie zmniejszyć trwałości powłoki ochronnej. Czołowe produkty oparte są o zaawansowaną kompozycję środków myjących. Za ich sprawą pozwalają na dokładniejsze usunięcie zanieczyszczeń z powierzchni karoserii. Zawierają też odżywki, które nadają nadwoziu intensywnego blasku.

Opis produktu:

Środek do gruntownego, manualnego mycia karoserii. Zapewnia doskonałą czystość i przyjemny zapach. Skoncentrowana formuła gwarantuje wysoką wydajność produktu. Szampon doskonale zmywa silne zabrudzenia. Produkt zalecany po myciu wstępnym z użyciem aktywnej piany.

Dozowanie:

1:70 - silne zabrudzenia

1:100 - codzienna pielęgnacja

Uwaga !

Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Po użyciu, dokładnie umyć ręce. Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. W przypadku dostania się do oczu - ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. W przypadku noszenia soczewek kontaktowych - usunąć je i zapewnić swobodny dopływ czystej wody do oka. W przypadku dalszego działania drażniącego - zasięgnąć porady/zgłosić się do lekarza. Zawartość/pojemnik do zbiorników do segregacji odpadów obecnych w swojej gminie.

Zawartość:

  1. anionowe środki powierzchniowo czynne - mniej niż 5 %
  2. amfoferyczne środki powierzchniowo czynne - mniej niż 5 %
  3. EDTA i jego sole - mniej niż 5 %,
  4. kompozycje zapachowe, 
  5. środki konserwujące,
  6. bronopal,
  7. 2 - oktylo - 2H - izotiazol - 3 - on

PERSONALIZACJA:

Pragniemy przypomnieć, iż dajemy możliwość wykonania indywidualnego napisu na dowolnej tablicy rejestracyjnej. Wystarczy się z nami skontaktować i przekazać informację, o jaki wzór oraz napis chodzi.

Masz Pytania Zadzwoń do Nas!

Tel: +48 531 40 50 59

E - mail: KLIKNIJ TUTAJ

Gwarantowana jakość!

Ekspresowa wysyłka!

Nasze produkty podlegają ścisłemu nadzorowi produkcji, co daje najwyższą jakość wykonania!

00004
Nowy

Może ci się spodobać również

chat Ocena (1)
Stopień