W związku z dynamicznym rozwojem firm świadczących usługi kurierskie oraz naszą weryfikacją jakości świadczonych przez te firmy usług, stale poszerzamy, jak również i zmieniamy kooperantów.

Dynamika rynku usług kurierskich jest na dzisiaj na tyle duża, że nie można jednoznacznie wskazać na "sztywno" z jakich usług firm kurierskich korzystamy. Dotyczy to również cen świadczonych dla Mega Cars Group usług, zmian na rynku spedycyjnym i wielu innych czynników.

Koszty i dane firm kurierskich, z których korzystamy - zawsze są aktualne przy składaniu i finalizowaniu zamówienia.

W przypadku wyboru przesyłki, płatnej przy odbiorze, zastrzegamy sobie prawo jej weryfikacji. Życie nauczyło nas, żeby nie wysyłać przesyłek za pobraniem przekraczających 50 zł. Związane to jest z faktem, iż po wytłoczeniu tablic, w przypadku braku odbioru przez kupującego - poza dodatkowymi kosztami związanymi z kosztami powracającej do nas przesyłki - ponosimy koszty materiału i pozostałych kosztów związanych z produkcją.

W przypadku oferowanego przez nas produktu w wersji OnLine - dany produkt wysyłany jest na podany podczas zakupu adres e-mail.

Koszty związane z wysyłką pojawiają się przy zamówionych produktach oraz wybraniu formy dostawy.

Co do zasady, w koszyku zakupowym, podawana jest najniższa dostępna cena dostawy. Zmian można dokonać w trakcie procesu zakupu.

Pracownicy sklepu dokładają najwyższych starań, by przekazać zamówione towary bądź wykonane usługi do odpowiednich przewoźników, jednakże już na dalszy czas dostarczenia zamówionego towaru - składa się również czas przewozu przez wybranego przewoźnika i tu niestety nie mamy wpływu.