Quick Detailer 500 ml

Quick Detailer - Preparat do pielęgnacji lakieru

31,00 zł
Brutto 2-3 dni robocze

Quick Detailer

Preparat do szybkiej pielęgnacji lakieru samochodowego

Cechuje się prostą aplikacją, możliwą do zrealizowania w każdych warunkach. Produkt doskonale wydobywa kolor, nadaje połysk oraz powoduje kropelkowanie wody dzięki zawartości naturalnego wyciągu z Carnauby.

Detailer ułatwia ponadto późniejsze czyszczenie lakieru. Dzięki nowoczesnemu składowi, produkt pozwala uzupełniać powłoki woskowe na karoserii, przedłużając ich trwałość.

Pojemność opakowania: 500 ml
Więcej informacji: więcej ...
To może również Ciebie zainteresować: kliknij tutaj

Dostępny

  Polityka prywatności

Zobacz, jak są chronione Twoje dane w Mega Cars Group

  Wysyłka i dostawy

Zobacz, jakie zasady i warunki obowiązują w Mega Cars Group

  Zwroty

Zobacz, jakie zasady obowiązują w Mega Cars Group

Quick Detailer 500 ml

Preparat do szybkiej pielęgnacji lakieru samochodowego

Cechuje się prostą aplikacją, możliwą do zrealizowania w każdych warunkach. Produkt doskonale wydobywa kolor, nadaje połysk oraz powoduje kropelkowanie wody dzięki zawartości naturalnego wyciągu z Carnauby. Detailer ułatwia ponadto późniejsze czyszczenie lakieru. Dzięki nowoczesnemu składowi, produkt pozwala uzupełniać powłoki woskowe na karoserii, przedłużając ich trwałość.

Quick Detailer-y to jedna z ciekawszych kategorii kosmetyków samochodowych. Środek który używamy jako poślizg pod glinkę, jak również do poprawy połysku i uzupełnienia powłoki woskowej. Mimo że po myciu osuszamy samochód, to zawsze zostaną jakieś plamki po wodzie. W naszych oczach może też brakować troszeczkę połysku, a lekarstwem na to wszystko jest właśnie Quick Detailer.

Quick detailer, wykorzystuje się już na końcowym etapie mycia nadwozia. Niejednokrotnie, po spłukaniu i osuszeniu karoserii, na jej powierzchni pozostają zacieki i plamy po twardej wodzie albo inne drobne zanieczyszczenia. Żeby je usunąć tak, aby jednocześnie pozostawić lakier w idealnym stanie, warto zastosować właśnie quick detailer. Dobre produkty tego typu w składzie posiadają syntetyczne polimery, które znakomicie radzą sobie z usuwaniem świeżych śladów i zarazem wypełniają drobne zarysowania. Co najważniejsze, dobre środki chemiczne z tej kategorii powinny być neutralne dla wcześniej nałożonych powłok i zwykle same zawierają wosk, przedłużając w ten sposób ich trwałość.

Pochodne produkty: kliknij tutaj

Sposób użycia:

  1. Wstrząsnąć przed użyciem.
  2. Nanieść na powierzchnię i wypolerować ściereczką z mikrofibry.
  3. Może być stosowany na lakierze, plastikach oraz elementach gumowych. 

PERSONALIZACJA:

Pragniemy przypomnieć, iż dajemy możliwość wykonania indywidualnego napisu na dowolnej tablicy rejestracyjnej. Wystarczy się z nami skontaktować i przekazać informację, o jaki wzór oraz napis chodzi.

Masz Pytania Zadzwoń do Nas!

Tel: +48 531 40 50 59

E - mail: Kliknij tutaj

Gwarantowana jakość!

Ekspresowa wysyłka!

Nasze produkty podlegają ścisłemu nadzorowi produkcji, co daje najwyższą jakość wykonania!

00003
Nowy

Może ci się spodobać również

chat Ocena (1)
Stopień