Ramki do tablic rejestracyjnych

Ramki do tablic rejestracyjnych

Jeśli tablica rejestracyjna nie jest zamocowana wystarczająco dobrze, pamiętajmy, że nie tylko grozi nam jej odpadnięcie.

Może także stać się łatwym łupem złodziei i kolejne problemy dla właściciela pojazdu. Często zdarza się, że kierowcy tracą tablicę rejestracyjną właśnie w taki sposób i wykorzystują numery rejestracyjne do dokonania czynności niezgodnych z prawem. Źle przymocowana tablica jest bardzo łatwa do odczepienia.

W tym dziale postaraliśmy się zebrać dostępne już u nas ramki do tablic rejestracyjnych. Wszystkie znajdujące się tu produkty zostały przez nas przetestowane i sprawdzone. Zarówno pod względem bezpieczeństwa, jak i wytrzymałości.

Poprzez szerokie kontakty, staramy się cały czas poszerzyć i poszukiwać nowych rozwiązań. Podobnie jak było z "niewidocznymi" ramkami - które jako pierwsi wprowadziliśmy na polski rynek.

Czy wiesz, że jeżeli nie zauważysz utraty tablicy rejestracyjnej na samochodzie grozi Ci mandat za jej brak? Mało tego, policjant może nie dopuścić auta do dalszej jazdy.

Ramki do tablic rejestracyjnych

Istnieje 11 produktów.

Wyświetlanie 1-6 z 11 elementów

Aktywne filtry

Wyświetlanie 1-6 z 11 elementów