M1 Pony, Romet pony, pony m1
Romet pony
Pony, Romet pony
M1 Pony, Romet pony, pony m1
Romet pony
Pony, Romet pony

Pony M1, Romet Pony, motorynka - aluminiowa tablica rejestracyjna

40,00 zł
Brutto 2-3 dni robocze

Romet Pony M1, skuterkowa tablica rejestracyjna

Biała polska tablica rejestracyjna M1 PONY, motorynka

Idealnie pasująca jako ozdoba Twojego PONY

Tablice wykonane są z aluminium, co powoduje ich długą żywotność w warunkach atmosferycznych. Niestraszne im deszcze, słota czy gorące słońce. Wykonana metodą tłoczenia, przez co znaki są trwałe. Dodatkowo - kolor nakładany jest ze specjalnej folii w wysokiej temperaturze, przy stałym docisku i ciśnieniu. Powoduje to, iż kolor, będący odpowiednią folią termo transferową, będącą produktem czołowych producentów europejskich, charakteryzuje się wysoką trwałością i wytrzymałością w różnych warunkach atmosferycznych.

Technologia wykonania tablicy, jest identyczna jak tablicy rejestracyjnej

UWAGA !

Tablica nie jest zamiennikiem wydawanym przez urząd komunikacji. Nie można na niej poruszać się po drogach publicznych. Tablica służy jako indywidualne oznaczenie do zdjęć, pokazów, zlotów czy prezentacji na zamkniętych imprezach.

Więcej szczegółów i historia => KLIKNIJ TUTAJ

To może Ciebie zainteresować => KLIKNIJ TUTAJ

Dostępny

  Polityka prywatności

Zobacz, jak są chronione Twoje dane w Mega Cars Group

  Wysyłka i dostawy

Zobacz, jakie zasady i warunki obowiązują w Mega Cars Group

  Zwroty

Zobacz, jakie zasady obowiązują w Mega Cars Group

Romet Pony M1

Biała polska tablica rejestracyjna M1 PONY, motorynka

Pony 50-M-1 * to pierwsza wersja tego pojazdu, produkowanego przez ówczesne Zjednoczone Zakłady Rowerowe Romet. Motorynka była wyposażona w silnik Dezamet  (o pojemności 49,8 cm³), produkowany w Zakładach Metalowych DezametSilnik współpracował z dwubiegową, manualną skrzynią biegów. Zmiana biegów dokonywana była za pomocą manetki (współpracującej ze sprzęgłem) umiejscowionej na kierownicy. Prędkość maksymalna wynosiła 40 km/h, a zużycie paliwa ok. 2 l/100km.

* na podstawie danych z Wikipiedia

Więcej informacji znajdziesz tutaj

Tablice wykonane są z aluminium, co powoduje ich długą żywotność w warunkach atmosferycznych. Niestraszne im deszcze, słota czy gorące słońce. Wykonana metodą tłoczenia, przez co znaki są trwałe. Dodatkowo - kolor nakładany jest ze specjalnej folii w wysokiej temperaturze, przy stałym docisku i ciśnieniu. Powoduje to, iż kolor, będący odpowiednią folią termo transferową, jest produktem czołowych producentów europejskich i charakterystycznym jest jego trwałość i wytrzymałość na warunki atmosferyczne.

Technologia wykonania tablicy, jest identyczna jak tablicy rejestracyjnej.

UWAGA !

Tablica nie jest zamiennikiem wydawanym przez urząd komunikacji. Nie można na niej poruszać się po drogach publicznych. Tablica służy jako indywidualne oznaczenie do zdjęć, pokazów, zlotów czy prezentacji na zamkniętych imprezach.

Parametry techniczne:

Wymiary140 x 110 mm

Kolor tablicybiały

Kolor czcionkiczarny

PERSONALIZACJA:

Pragniemy przypomnieć, iż dajemy możliwość wykonania indywidualnego napisu na dowolnej tablicy rejestracyjnej. Wystarczy się z nami skontaktować i przekazać informację, o jaki wzór oraz napis chodzi.

Masz Pytania Zadzwoń do Nas!

Tel: +48 531 40 50 59

Mail: sklep@megacarsgroup.com.pl

Gwarantowana jakość!

Nasze produkty podlegają ścisłemu nadzorowi produkcji, co daje najwyższą jakość wykonania!

00123

Dane

Kolor napisu
czarny

Może ci się spodobać również

chat Ocena (1)
Stopień